HAPO TechnikHAPO Technik

Menu

Autosalony, lékařské ordinace, kancelářské budovy, nákupní centra – průmyslový design od Centre Pompidou až po Zeche Zollverein.

Průmyslový design má svou tradici, třeba na pařížském Centre Georges-Pompidou je již od roku 1969 zvnějšku přiznané technické zázemí budovy. Nosná konstrukce a odvětrávací potrubí jsou opatřeny bílou povrchovou úpravou. Díky tomu mohou být velké užitné plochy uvnitř budovy bez podpěr a jsou tudíž flexibilně využitelné. Tato budova je považována za první významný odklon od architektonického diktátu a krok směrem k modernismu a postmoderně. Budova Zeche Zollverein v Essenu byla se svou imponující, nadčasovou architekturou v roce 2001 dokonce prohlášena za objekt světového dědictví UNESCO jako vynikající příklad průmyslové architektury.

Projekty navržené dle zásad průmyslového designu přinášejí pocit neomezeného prostoru. Bez ohledu na to, zda se jedná o autosalony, lékařské ordinace, kancelářské budovy, nákupní centra, restaurace nebo gastronomické provozy. Oválné trubky v architektuře a průmyslovém designu dokonale splynou s konceptem Vaší budovy.

Ventilační potrubí v žádném případě nejsou jen funkční vzduchotechnické trubky nebo ošklivé rozvody, které musí být ukryty za stropy a panely. V oblasti gastronomie jsme se stali součástí již mnoha designových návrhů interiérů restaurací po celém Německu. Oválné trubky a další vzduchotechnické potrubí dodáváme přímo z naší výroby. Jelikož si vše vyrábíme ve vlastní režii, nabízíme výrobky na míru a speciální sestavy. V symbióze s novými technologiemi osvětlení vznikají nové prostorové koncepty, které jsou nejen ekonomické, ale vynikají i svým architektonickým vzhledem.

Potřebujete poradit?

Naši kolegové Vám rádi pomohou. Máte neobvyklý nápad, technický dotaz nebo se chcete zeptat na cenu?

Kontakt

HAPO technik s.r.o.
Tělovýchovná 1076, 155 00 Praha 5 – Řeporyje
Fügnerova 975, 388 01 Blatná

Tel: +420 383 422 976
E-mail: info@hapotechnik.cz