HAPO TechnikHAPO Technik

Menu

Logistické centrum Ingolstadt

Impozantní konferenční sál s úžasným výhledem na továrnu Audi

Prostor se nachází nad výrobní a logistickou halou B v logistickém centru Ingolstadt. Stavitelem je společnost GVZ Logistik GmbH & Co KG, nájemcem a uživatelem haly B je AUDI AG. Provozovatelem konferenčního sálu je společnost FC Ingolstadt 04 Stadionbetreiber GmbH. Je zodpovědná jak za pořádání akcí, tak za propagaci sálu a nabízí jeho pronájem i k soukromým účelům.

Na celkové ploše téměř 7 500 m2 nabízí tento nový konferenční sál místo pro akce s 1 000 až 2 000 účastníky. Prostřednictvím příčky lze sál rozdělit na dvě menší místnosti a díky vynikající zvukové izolaci lze pořádat i dvě akce najednou. Do budoucna je zde plánováno každoroční konání čtyř celozávodních schůzí maximálně 5 000 zaměstnanců.

Zdroj:

www.audi-mediacenter.com
www.audi-mediacenter2.com

Součástí koncepce konferenčního sálu je přiznané technické zázemí budovy, jako je například oválné potrubí, klimatizace na stropě a sprinklery protipožárního hasicího systému.  Všechny komponenty jsou opatřeny bílou povrchovou úpravou.

Systém oválného potrubí od firmy m+a je obzvláště vhodný pro pohledovou instalaci. Konektory namísto přírub umožňují plochou instalaci při zachování optimálního objemového průtoku.

Kontakt

HAPO technik s.r.o.
Tělovýchovná 1076, 155 00 Praha 5 – Řeporyje
Fügnerova 975, 388 01 Blatná

Tel: +420 383 422 976
E-mail: info@hapotechnik.cz