HAPO TechnikHAPO Technik

Menu

Oválné trubky a tvarovky

Alternativa k pravoúhlým trubkám ve jménu plochého designu a techniky.

Oválné trubky a tvarovky firmy m+a jsou vyráběny v přesných rozměrech z žárově pozinkovaného plechu, ušlechtilé oceli nebo hliníku. Kolena, redukce, oválné / pravoúhlé přechody a horizontální / vertikální zatáčky vyrábí firma m+a přesně dle Vašich specifikací.

Vnitřní a vnější trubky dvouplášťových, izolovaných oválných trubek a tvarovek vyrábí firma m+a z žárově pozinkovaného pásového materiálu. Izolaci tvoří nehořlavá minerální vlna. Trubky a tvarovky jsou na obou koncích přesně vystředěné. Dvouplášťové jsou i všechny tvarovky.

Příklad požití v budově menzy

Oblasti použití

Odvětrávací potrubí a příslušné komponenty firmy m+a jsou součástí vzduchotechnických systémů a slouží jako rozvody pro přívod čerstvého a odvod použitého vzduchu. Využití naleznou v průmyslové výstavbě, v nemocnicích, ve veřejných budovách, při stavbě lodí a v bytové výstavbě.

Trubky s vinutým svarem a tvarovky od firmy m+a se používají rovněž při výstavbě prodejních a montážních hal. Vzduchotechnické potrubí od firmy m+a je ideálním pomocníkem při instalaci systémů odsávání prachu. Firma m+a nabízí také speciální ploché, oválné trubky pro řízené větrání obytných prostor, především v nízkoenergetických a pasivních domech. Ať už oválné nebo kulaté naše odvětrávací potrubí a příslušné komponenty jsou univerzální.

Příklady oválných tvarovek od firmy m+a

Kontakt

HAPO technik s.r.o.
Tělovýchovná 1076, 155 00 Praha 5 – Řeporyje
Fügnerova 975, 388 01 Blatná

Tel: +420 383 422 976
E-mail: info@hapotechnik.cz